three flags with COMPO EXPERT logo on them

COMPO EXPERT

COMPO EXPERT - ваш надійний партнер у питанні виробництва високих та якісних урожаїв сільськогосподарських культур. Ми маємо 22 офісне представництво у таких країнах як: Європа, Північна та Південна Америка, а також в Азії та Африці.

Інформація про компанію

COMPO EXPERT GmbH зі штаб-квартирою в Мюнстері/Вестфалія є міжнародною компанією з 22 офісом продажів у Європі, Північній та Південній Америці, а також в Азії та Африці.

Компанія виробляє високоякісні добрива та біостимулятори на четыре власних заводах у Krefeld (Германия), La Vall d'Uixó (Испания), Deinze (Бельгия) и Patras (Греция), пропонуючи професійним виробникам сільськогосподарської продукції безпечні добрива для фруктів, овочів, польових культур, газонів та зелених насаджень загального користування а також розсадників та декоративних рослин.

Асортимент нашої інноваційної продукції включає спеціальні мінеральні та стабілізовані добрива, добрива повільного та контрольованого вивільнення, водорозчинні та рідкі добрива, а також біостимулятори, мікроелементи та ґрунтові кондиціонери. Завдяки такому асортименту продукції COMPO EXPERT займає лідируючі позиції на ринку.

Компания обслуживает с помощью 750 сотрудников 5 000 клиентов и осуществляет продажи в более чем 100 странах.

COMPO EXPERT є дочірньою компанією Grupa Azoty S.A., де працює майже 15 000 співробітників, це найбільша хімічна компанія у Польщі та другий за величиною виробник азотних та складних добрив у Європейському Союзі www.grupaazoty.com.


Корпоративная историяCOMPO EXPERT

FarmHub®: наша новая цифровая консалтинговая платформа

history icon FarmHub
2023

Crop companion: Внедрение приложения для смартфонов

history icon crop companion app
2022

Внедрение биостимуляторов и стратегии органического земледелия

history icon biostimulants & organic farming
2021

Запуск нового глобального веб-сайту компанії та подальші цифрові проекти

History icon new corporate website
2020

Пропозиція асортименту продукції, що підходить для органічного землеробства

History organic farming
2019

COMPO EXPERT тепер є частиною Grupa Azoty

Grupa azoty logo
2018

COMPO EXPERT поміняв свою концепцію бренду

Icon history logo
2017

Впровадження у виробництво нової лінії добрив Floranid® Twin із уповільненим вивільненням поживних елементів та технологією подвійного азоту

Icon history floranidtwin
2016

Компанія XIO-Group придбала бізнес COMPO EXPERT

Icon history akquisition
2015

Введення в експлуатацію нового заводу з виробництва повільнодіючих добрив на виробничому майданчику в Крефельді

Icon history factory
2015

Заснування компанії COMPO EXPERT GmbH

Icon history contract
2012

K+S продае COMPO Group приватному інвестору Тритон

Icon history separation
2011

Заснування дослідницького центру (R&D) в Мюнстері

Icon history R&D
2009

Стратегічний фокус на бізнесі EXPERT

Icon history production
2009

50-річчя компанії

Icon history anniversary
2006

Придбання частини K+S

Icon history akquisition
2000

Запуск інноваційної технології добрива NovaTec®

Historie NovaTec Schriftzug
1999

Впровадження біостимуляторів

History icon introduction biostimulants
1998

Впровадження добрив із контрольованим вивільненням елементів живлення

History icon introduction CRF
1997

BASF купує 100 % акцій COMPO

Icon history contract
1986

Запуск лінійки Floranid® - добрива із поступовим вивільненням поживних речовин

Icon history floranid
1972

Початок бізнесу Б2Б (сьогоднішня компанія COMPO EXPERT GmbH)

Icon history marketing sale
1971

Початок експортної діяльності

Icon history start export
1967

Заснування компанії COMPO GmbH в Мюнстері

Icon history foundation
1956

Виробничі майданчики

COMPO EXPERT Крефельд

Krefeld Production site

На заводі з виробництва добрив у Крефельді COMPO EXPERT виробляє високоякісні добрива у твердому та рідкому вигляді. Добрива виготовляються на цьому заводі з 1910 року.

Сьогодні завод є одним із найважливіших виробничих майданчиків з виробництва продукції COMPO EXPERT в Європі. Основна увага приділяється виробництву провідних ліній добрив Floranid® Twin, NovaTec® та Blaukorn® від COMPO EXPERT.

Тут також виробляються добрива із покриттям гранули, такі як Basacote®, і рідкі добрива, такі як Basfoliar® або Vitanica®. Завод займає площу близько 18 га і розташований у рейнському порту Крефельд. Він має власний залізничний під'їзд, що дозволяє оптимально використовувати у Крефельді всі три основні види транспорту для перевезення добрив – кораблі, вантажівки та поїзди.

Завод оснащений усіма сучасними технологіями для якісного процесу виробництва та висококваліфікований персонал, який гарантує найвищу якість вироблених добрив. У поєднанні з існуючими варіантами логістики ми можемо запропонувати нашим клієнтам оптимальну та швидку доставку.

Завод та виробничі процеси сертифіковані та відповідають високим вимогам стандартів ISO 9001 (якість), ISO 14001 (довкілля) та ISO 50001 (енергія).

COMPO EXPERT Ла-Валь-д'Уйшо

Production site La Vall d'Uxió

На підприємстві в Ла-Валь-д'Уйшо, Іспанія, виробляються водорозчинні добрива та стабілізовані добрива.На великій території площею 40.082 м² є багато місця для сучасних фасувальних установок та просторі складські приміщення.

Виробничий майданчик розташований у самому центрі найважливішого ринку фертигації в Європі.

Найбільший контейнерний порт Іспанії у Валенсії знаходиться всього в 40 км, а порт Кастельон, важливий для відвантаження сипучих вантажів, - лише в 30 км.

COMPO EXPERT Дейнз

Production site Deinze

На підприємстві в Дейнз стабілізуються та упаковуються добрива для місцевого ринку Бенілюксу, а також для французького, італійського та експортного ринків.

Завдяки великій площі ділянки 41.092 м2 є великі складські приміщення.

Виробничий майданчик займає центральне місце на ринку Бенілюксу і стратегічно розташований між портами Антверпен, Гент і Зебрюгге, що забезпечує дуже конкурентоспроможні ставки фрахту для різних ринків, що поставляються з Дейнз.

Патрас

location-patras

На своєму підприємстві в Патрас, Греція, COMPO EXPERT стабілізує, переробляє, упаковує та зберігає добрива для внутрішнього грецького ринку та ринків Балкан.

Патрас – важливий морський порт, розташований на Пелопоннесі, що дозволяє COMPO EXPERT отримувати продукцію насипом на суднах.

Площа території в Патрасі становить близько 18.300 м2, що забезпечує просторі складські приміщення та можливості для подальшого розширення.


Sustainability at COMPO EXPERT

Sustainability Teaser

Наші представництва по всьому світу

Weltkarte COMPO EXPERT 2022

Компанія COMPO EXPERT, має 22 офісне представництво по всьому світу, є вашим надійним партнером для виробництва високих та якісних врожаїв сільськогосподарських культур.


Дослідження та розробки

two women working at COMPO EXPERT research and development

У Центрі досліджень та розробок COMPO EXPERT оптимізація якості та розробка інноваційних продуктів постійно ведуться у співпраці з провідними дослідницькими інститутами та університетами.

З 2009 року власний науково-дослідний центр COMPO EXPERT у Мюнстері координує науково-дослідну діяльність у всьому світі більш ніж у 25 країнах Європи, Південної Америки та Азії.

В даний час дослідження зосереджені, зокрема, на розробці біостимуляторів для життєдіяльності рослин та використанні нових технологій для позакореневих та ґрунтових добрив.

Десятиліття досліджень та досвіду роблять COMPO EXPERT компетентним партнером у галузі виробництва добрив для живлення рослин.

Your browser is no longer supported

Our website does not support the Microsoft Internet Explorer any more. Please choose a modern browser. We suggest: