Hand touches gras

Газон та зелені насадження

Успішна реалізація амбітних планів щодо посадки та догляду за рослинами

Сельскохозяйственные культуры

Основна інформація

Газон - універсальна культура, через тип і інтенсивність використання вимагає комплексної програми догляду.

Як один з провідних виробників добрив для газонів, COMPO EXPERT пропонує широкий асортимент спеціальних добрив, біостимуляторів, ґрунтопокращувачів для професійного догляду за спортивними газонами, зеленими насадженнями загального користування та ландшафтами.

COMPO EXPERT, як один з провідних виробників добрив для газону, пропонує широкий асортимент спеціальних добрив, біостимуляторів та покращувачів ґрунту для професійного догляду за спортивним газоном, громадськими насадженнями та ландшафтом.


Докладний опис

Щоб задовольнити всі специфічні вимоги до газону та створити сучасну та передову концепцію добрива, COMPO EXPERT пропонує широкий спектр добрив із контрольованим вивільненням, органічних добрив, рідких добрив та біостимуляторів, а також спеціальних мінеральних добрив.
Лінія добрив з повільним вивільненням Floranid® Тwin, з унікальною комбінацією двох різних джерел азоту ІSODUR® та
CROTODUR®, гарантує найвищу ефективність, однорідний розподіл поживних речовин та безперервне зростання дерну протягом тривалого періоду, не викликаючи небажаного зростання маси. Ефективне управління водними ресурсами – велика проблема майбутнього. Лінія змочувальних агентів Кick® від COMPO EXPERT дозволяє озеленителю впоратися з цією проблемою та дотримуватися програми екологічного догляду за газоном.
Постійне навчання та обмін досвідом з експертами роблять озеленення успішним. Тренінги для озеленення від COMPO EXPERT вже 35 років є гарною платформою для цього. Крім того, COMPO EXPERT входить до спілки Міжнародного товариства газонних трав
(ITS) та Європейському товаристві газонних трав (ETS).
COMPO EXPERT більше 25 років є членом Німецької асоціації газонних трав(DRG). Компанія також підтримує роботу Асоціації озеленювачів Німеччини (GVD) та Австрії (AGA). Компанія також бере участь у роботі Дослідницького інституту спортивних газонів (STRI), Інституту ґрунтознавства (IOG) та Міжнародної асоціації озеленювачів гольфу (BIGGA).

Your browser is no longer supported

Our website does not support the Microsoft Internet Explorer any more. Please choose a modern browser. We suggest: