Man in the vineyard, looking at computer

Фрукти

Оптимальне забезпечення поживними речовинами фруктів з високою поживною цінністю

Сельскохозяйственные культуры

Основна інформація

Тропічні чи субтропічні, вічнозелені чи листопадні, яблуня, цитрусові, манго, кокос, олива, мигдаль, вишня, авокадо та гранат – це лише деякі з численних категорій фруктових дерев, які зустрічаються у найрізноманітніших формах та варіаціях. Фрукти ростуть всюди у світі і є важливою частиною нашої традиції, нашої кухні та раціону харчування людини. Вони містять мало калорій та жирів, але водночас є джерелом багатьох поживних речовин, вітамінів, клітковини, антиоксидантів та інших необхідних сполук, важливих для здоров'я.


Докладний опис

Якість плодів, починаючи з їхнього зовнішнього вигляду (розмір-колір-форма) і закінчуючи внутрішньою якістю (смак-пружність), дуже важлива для того, щоб мати можливість виробляти привабливі продукти для більш вимогливих споживачів. Для досягнення цієї мети необхідно проводити повне удобрення поживними речовинами високої якості, щоб отримати оптимальні результати на полі. З розумінням змінних, яких прагнуть кінцеві споживачі, ми можемо зосередити нашу стратегію харчування на застосуванні конкретних поживних речовин для задоволення цих вимог.

COMPO EXPERT пропонує рішення, адаптовані до кожної культури, що базуються на їх специфічних вимогах і, звичайно ж, на знанні потреб виробників, завжди з перевагою нашої досвідченої технічної команди та якості нашої продукції. Вибір, який продукт використовувати залежить від виду фруктів та регіону. Існує безліч можливостей, таких як гранульовані добрива (наприклад, Blaukorn®, NovaTec®), рідкі добрива (наприклад, Basfoliar®), водорозчинні добрива (Hakaphos®, NovaTec® Solub) або мікроелементи (Fetrilon®, ...) та біостимулятори.

Your browser is no longer supported

Our website does not support the Microsoft Internet Explorer any more. Please choose a modern browser. We suggest: